#32 spotkanie Let’s Manage IT za nami!

Blog / Spotkania LMIT / #32 spotkanie Let’s Manage IT za nami!

22 sierpnia w gdańskim Olivia Sky Club rozmawialiśmy o talentach, grywalizacji i cybersecurity. Ten meet up cieszył się ogromną popularnością, pobiliśmy rekord frekwencji wszystkich edycji! 

meet upNa sali w gdańskim Sky Clubie pojawiło się niemal 90. uczestników, czyli jak dotąd najwięcej osób ze wszystkich spotkań Let’s Manage IT Night! Meet up rozpoczął Krzysztof Kozakiewicz, który opowiedział o działaniach fundacji. Koniec sierpnia to dla nas początek nowego sezonu. Za nami 2 konferencje i 12 spotkań lokalnych, w których wzięło udział ok. 700 osób. Nie zwalniamy tempa – przygotowujemy się do konferencji Lean IT Forum i IT Manager of Tomorrow i organizujemy kolejne spotkania lokalne.

Następnie odbył się ekspresowy (zaledwie 90-sekundowy) networking. Był okazją do przestawienia nowo poznanym osobom siebie, swojej firmy i motywacji do przyjścia na event.

Prelekcje wygłosili Łukasz Nowacki, Anna Jankowiak i Maciej Żarski.

Łukasz opowiedział o tym, jak zwiększyć kompetencje i produktywność zespołu dzięki umiejętnemu zarządzaniu talentami (które można zbadać dzięki testowi Galloupa). Prelekcja była w dużej mierze oparta o własne doświadczenia, nie zabrakło anegdot i ciekawych historii.

Ania mówiła o motywowaniu zespołów przez grywalizację. Jak się okazuje – niechęć do zajęcia ostatniego miejsca w rankingu motywuje tu często bardziej niż nagrody rzeczowe – także w przypadku osób niechętnie nastawionych do tej metody.

Maciek podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą na temat bezpieczeństwa w sieci. Opowiedział o rozwoju cybersecurity i podkreślił jego rosnące znaczenie w firmach – tym bardziej, że ataki nie są już kwestią tak odległą, jak kiedyś.

Po prelekcjach przyszedł czas na networking (tym razem dłuższy niż 90 sekund😊). O podniebienie uczestników zadbało Między Rolkami, a craftowe piwo zapewnił Ale Browar!.

Partnerami wydarzenia były firmy Conlea i Ping.pl.

Mamy nadzieję, że Wam się podobało i zachęcamy do obejrzenia fotorelacji na Facebooku 😊

 

 

 

Let's Manage IT

Założona w 2016 r. w Gdańsku po to, by budować unikalną społeczność nowoczesnych i skutecznych Menedżerów IT, umożliwiając im wymianę myśli, doświadczeń, inspiracji oraz wiedzy w nieformalnej atmosferze. Stworzona przez praktyków z branży, przez wiele lat pracujących dla największych korporacji. Do tej pory zorganizowała 34 spotkania lokalne, w których wzięło udział 89 mówców i 1228 menedżerów IT z całej Polski, a także 2 konferencje: ogólnopolską IT Manager of Tomorrow i międzynarodową Lean IT Forum. Wciąż intensywnie się rozwija, rosnąc w siłę. Więcej: http://letsmanageit.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *