Let’s Manage IT Night – udany wrocławski debiut!

Blog / Spotkania LMIT / Let’s Manage IT Night – udany wrocławski debiut!

W miniony czwartek, 24 sierpnia 2017 r., zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie Let’s Manage IT Night we Wrocławiu. Kreatywna atmosfera, świetni ludzie i zaskakująca frekwencja długo nie dadzą o sobie zapomnieć.

Na evencie pojawiło się aż 50 gości. Taka liczba cieszy zważywszy, że dopiero przecieramy wrocławskie szlaki. Spotkaliśmy się w Barbarze – wyjątkowym miejscu, które w czasach PRL było kultowym barem szybkiej obsługi, a obecnie pełni funkcję infopunktu i kawiarni kulturalnej. Ze względu na dużą liczbę niepolskojęzycznych uczestników, wydarzenie odbyło się w języku angielskim.

Krzysztof Kozakiewicz przywitał gości oraz przedstawił bieżące działania i plany fundacji. Następnie odbył się krótki, 90-sekundowy zapoznawczy networking. Prelekcje wygłosiło dwóch inspirujących mówców: Tomasz Kośmider (Architektura Korporacyjna, DeLaval) i Cesar Garcia (Service Delivery Management, IBM).

Energetyczne wystąpienie Tomka (w dużej mierze dzięki niemu pojawiliśmy się we Wrocławiu) poświęcone było wdrażaniu Entreprise Architecture, czyli zwinnej i efektywnej budowie zespołów oraz transformacjach organizacji IT.

Pochodzący z Brazylii Cesar na co dzień z powodzeniem zarządza ponad 400 pracownikami, mimo że jest introwertykiem. Dzieląc się swoimi doświadczeniami przekonywał, że taka osobowość nie musi wykluczać kariery Managera IT. Introwertycy potrafią słuchać nie marnując energii i czasu na zbędne rozmowy, a to niezwykle cenna i potrzebna w organizacjach IT cecha.

Po wystąpieniach przyszedł czas na wieczorny networking, który utwierdził nas w przekonaniu, że Wrocław ma ogromny potencjał do stworzenia zintegrowanej społeczności 😊 Na pewno tu wrócimy!

Partnerem wydarzenia była Conlea.

Dziękujemy za Waszą obecność😊 Zdjęcia z eventu znajdziecie na naszym profilu FB

Let's Manage IT

Założona w 2016 r. w Gdańsku po to, by budować unikalną społeczność nowoczesnych i skutecznych Menedżerów IT, umożliwiając im wymianę myśli, doświadczeń, inspiracji oraz wiedzy w nieformalnej atmosferze. Stworzona przez praktyków z branży, przez wiele lat pracujących dla największych korporacji. Do tej pory zorganizowała 34 spotkania lokalne, w których wzięło udział 89 mówców i 1228 menedżerów IT z całej Polski, a także 2 konferencje: ogólnopolską IT Manager of Tomorrow i międzynarodową Lean IT Forum. Wciąż intensywnie się rozwija, rosnąc w siłę. Więcej: http://letsmanageit.pl/

One thought on “Let’s Manage IT Night – udany wrocławski debiut!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *