Kolejne spotkanie we Wrocławiu już za nami!

Blog / Ludzie / Kolejne spotkanie we Wrocławiu już za nami!

49 meetup naszej społeczności odbył się we wrocławskim Business Garden. Pojawiło się aż 80 osób. Taka liczba bardzo cieszy, zwłaszcza, że frekwencja w porównaniu do poprzedniego spotkania w tym mieście bardzo wzrosła!

Gości powitała Kasia Paduch z Let’s Manage IT i Patrick Kozakiewicz, nasz lokalny ambasador, prywatnie Site Transformation Leader i ekspert od mindfulnessu.

Następnie nastąpiły trzy prelekcje. Pierwszą z nich wygłosił Paweł Mikułko, menadżer IT i Agile Coach. Opowiedział jak wychodzić z sytuacji pozornie beznadziejnych i wzmocnić pracę zespołu IT jako zgranego organizmu.

Kryzysy mają najróżniejszą formę. Co robić, gdy jest nią pułapka szybkiego wzrostu, a Scrum to za mało? Jak sobie z tym radzić? Na takie pytania między innymi odpowiedział Remigiusz Samborski, Delivery Director w IT SoftServe oraz certyfikowany Project Manager i Scrum Master.

Trzecim prelegentem był Piotr Chmielewski, który na przykładach ze świata sportu opowiedział, jakie korzyści w życiu zawodowym może przynieść wysiłek fizyczny. Jak się okazało, mimo późnej pory zaraził uczestników spotkania swoją energią na tyle, że niektórzy już na drugi dzień zaczęli wprowadzać w życie jego rady! 🙂

Po prelekcjach nastąpiło Lean Coffee z Kamilem Gładkim, a sama dyskusja była na tyle żywa, że przeciągnęła się ponad przewidziany w agendzie czas!

Spotkanie zakończyło się standardowo licznym networkingiem. Doceniamy tak ciepłe i liczne przyjęcie nas, to naprawdę motywuje! Dziękujemy też naszym partnerom – Dell EMC i Conlea oraz naszemu hostowi!

Let's Manage IT

Inicjatywa Let’s Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje dostępne na rynku są ważne, ale… to nie wszystko! Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let’s Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT – społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy i w luźnej atmosferze. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.