Poznaj SPOC – ServiceNow Elite Partner i Złotego Partnera konferencji IT Manager of Tomorrow

Blog / IT Manager of Tomorrow 2020 / Poznaj SPOC – ServiceNow Elite Partner i Złotego Partnera konferencji IT Manager of Tomorrow

Przed nami konferencja IT Manager of Tomorrow 2020, podczas której będziemy się z Tobą dzielić naszym doświadczeniem. Zawdzięczamy je klientom, dlatego masz gwarancję, że wszystko co powiemy, ma mocne oparcie w naszej projektowej praktyce. Dowiesz się o „platformie platform” ServiceNow i o tym,  co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej organizacji.

SPOC is Gold Partner of It Manager of Tomorrow 2020

Pomagamy w przekształcaniu Twojego biznesu, dostarczając rozwiązania, dzięki którym zastąpisz dotychczasowe – ręczne i nieefektywne sposoby pracy – nowoczesnymi, zautomatyzowanymi procesami workflow. Zapewnią one Twoim klientom najwyższy standard obsługi, a pracownikom pełen komfort pracy. W efekcie zyskasz wzrost zaangażowania, produktywności i satysfakcji. A wszystko to dzięki jednej platformie – ServiceNow, upraszczającej środowisko pracy i umożliwiającej integrację z praktycznie każdą aplikacją funkcjonującą na rynku.

Doświadczeni eksperci skoncentrowani w 100% na ServiceNow

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ekspertów do nowego wdrożenia, wsparcia przeciążonego zespołu, czy rozwoju używanej już instancji ServiceNow, zawsze możesz liczyć na SPOC.

Nasze 10-letnie doświadczenie przekłada się wprost na szybkość, niezawodność i transparentność procesu wdrożeniowego. Nasi klienci, doceniając wartość korzystania z platformy, sukcesywnie inwestowali w kolejne wdrażane przez nas rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj 120-osobowym zespołem pracującym dla klientów na terenie całej Europy.

Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 250 projektów i ponad 70 integracji dla klientów takich jak: Discovery, AMS i ING.

Obecnie nasz zespół wdraża ServiceNow dla największej polskiej firmy biotechnologicznej – Polpharma Biologics oraz dla lidera branży retail w Polsce – PEPCO.

To, co zrobiliśmy wcześniej dla innych, możemy zrobić dla Ciebie. Dedykowany zespół SPOC przeprowadzi Cię przez cały proces – począwszy od proaktywnej analizy, poprzez modelowanie optymalnego rozwiązania, aż do wdrożenia gotowej do użycia instancji ServiceNow.

SPOC’s FUN ZONE

SPOC chce się dzielić wiedzą i prawdziwym funem, który czerpie z pracy i wymiany doświadczeń. Dla nas praca to pasja. Wiemy, że dla Ciebie też.

Przed rokiem serwowaliśmy orzeźwiające, zimne tajskie lody i mówiliśmy o ServiceNow. Teraz nadszedł czas na mocny sequel 😊

W tym roku stawiamy na rozmowę i wymianę doświadczeń. Zapraszamy Cię do SPOC’s FUN ZONE. Weź udział w naszych wystąpieniach. Obiecujemy, że nie będą to akademickie wykłady, a Ty będziesz miał realny wpływ na to, co wydarzy się na scenie.

Oczywiście – jak zawsze w naszej strefie – nie zabraknie funu. Na razie nie zdradzimy, co odkryjesz w SPOC’s FUN ZONE. Spotkajmy się w naszej strefie i sam przekonaj się, jakie niespodzianki przygotowaliśmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ServiceNow oraz naszych wdrożeniach i rozwiązaniach dla IT, HR i Obsługi Klienta, śledź nas na LinkedIn i koniecznie odwiedź naszą stronę.

Let's Manage IT

Inicjatywa Let’s Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje dostępne na rynku są ważne, ale… to nie wszystko! Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let’s Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT – społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy i w luźnej atmosferze. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *