Relacja z konferencji Lets Manage IT 2016

Blog / Konferencja 2016 / Relacja z konferencji Lets Manage IT 2016

banerPierwsza edycja konferencji „Let’s Manage IT” już za nami! 2-3 czerwca w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront gościliśmy aż 150 osób. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbyło się 17 prelekcji, 8 warsztatów Roundtables, a zwieńczeniem wydarzenia był Panel Ekspertów.

„Konferencja IT Manager of Tomorrow – rewelacja. Dawno nie byłem na konferencji na której siedziałem i słuchałem przez cały dzień prezentacji” – Bartosz Górczyński.

Uczestnikami konferencji były osoby pracujące w branży IT, w szczególności menedżerowie IT. Podczas prezentacji nie dało się znaleźć osoby będącej poza salami wykładowymi, co świadczyło o bardzo dobrym dopasowaniu programu do oczekiwań uczestników. W trakcie konferencji jaki i już po jej zakończeniu uczestnicy bardzo chwalili wydarzenie i mówili, że bardzo chętnie pojawią się na przyszłorocznej edycji.

Panel Ekspertów
Panel Ekspertów

Organizatorzy kładli mocny nacisk na wysoki poziom merytoryczny prelekcji. Szerokie grono doświadczonych prelegentów m.in. takich jak Kaimar Karu (AXELOS), Paul Wilkinson (GamingWorks.nl), Robert Pławiak (PZU) czy Bartosz Górczyński (CIONET Polska), nadało konferencji unikatową wartość w skali kraju.

„Prelekcje oceniam bardzo wysoko. Największe wrażenie zrobili prelegenci z Axelosa oraz GamingWorks.” – Mateusz Góra

Oprócz prezentacji odbyły się warsztaty Roundtables. 8 stolików każdy z innym tematem i prowadzącym. Przez dwie sesje po półtora godziny uczestnicy mieli okazję na dyskusję i wymianę doświadczeń odnośnie każdego z tematów.

Nieodłącznym elementem były sesje networkingowe, zarówno te odbywające się pomiędzy prelekcjami, jak i wieczorna impreza networkingowa. Podczas nich można było wymienić się doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty.

Czy organizatorzy planują już przyszłoroczną edycję wydarzenia? Oczywiście, że tak!

 

Let's Manage IT

Inicjatywa Let’s Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje dostępne na rynku są ważne, ale… to nie wszystko! Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let’s Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT – społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy i w luźnej atmosferze. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.