Spotkanie dla managerów IT we Wrocławiu – 24.08.2017

Blog / Spotkania LMIT / Spotkanie dla managerów IT we Wrocławiu – 24.08.2017

Meet upy „Let’s Manage IT Night” odbywają się w Polsce już od dwóch lat. W tym czasie kilkadziesiąt razy odwiedziliśmy Gdańsk, Poznań, Warszawę, Kraków, a teraz przyszła pora na Wrocław. Spotkamy się 24 sierpnia w kultowej „Barbarze”. Swoją wiedzą podzielą się z nami dwaj prelegenci, którzy na co dzień pracują w globalnych organizacjach – IBM i DeLaval.

Lokalne spotkania Let’s Manage IT „narodziły” się w Trójmieście, kiedy to kilku niezwiązanych ze sobą managerów IT w czasie rozmowy ze mną wyraziło potrzebę zorganizowania niezobowiązujących wydarzeń, w trakcie których mogliby opowiedzieć o swoich zmaganiach w pracy tak o początkach mówi Krzysztof Kozakiewicz, założyciel Let’s Manage IT, czyli szef wszystkich szefów.

Tak powstała idea, która jest rozwijana przez nas do dziś. Podczas spotkań lokalnych kluczowa stała się wymiana wiedzy na przykładzie success i failure stories, ale też możliwość poznawania siebie nawzajem, nawiązywania relacji zawodowych i tych prywatnych.

Join. Share. Get Inspired.

Do spotkań dołączyć może każdy manager, specjalista, CIO, CEO z branży IT. Ważne, żeby chciał podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Dzielić się wiedzą można zarówno ze sceny (wystarczy skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle na prezentację), ale też biorąc udział w części networkingowej. Istotne dla nas jest to, aby każdy ze spotkania wyszedł z solidną dawką inspiracji, która będzie początkiem zmian i usprawnień w organizacjach.

Let’s Manage IT We Wrocławiu

We Wrocławiu spotkamy się po raz pierwszy 24 sierpnia. Do podzielenia się doświadczeniami zaprosiliśmy dwóch inspirujących mówców – Tomasza Kośmidera, który w firmie DeLaval odpowiada za architekturę korporacyjną i Cesara Garcię odpowiedzialnego za cały Service Delivery Management (zarządzającego ponad 400 pracownikami) w IBM-ie. 

Data i Miejsce:

24.08.2017 r., Barbara: infopunkt, kawiarnia, kultura

Agenda spotkania:

17:45 – 18:00 – Rejestracja
18:00 – 18:15 – Otwarcie (Krzysztof Kozakiewicz, CEO w Fundacja Let’s Manage IT)
18:15 – 18:45 – “Wdrażanie Enterprise Architecture – czyli komu to potrzebne?” (Tomasz Kośmider, Global Architect, Information Technology w DeLaval)
18:45 – 19:15 – Networking
19:15 – 19:45 – “The Introverted Leader” (Cesar Garcia, Service Delivery Account Management Leader/ Dyrektor Działu w IBM)
19:45 – 21:00 Networking

Prelegenci: 

TOMASZ KOŚMIDER (Global Architect, Information Technology w DeLaval)

Architekt, konsultant i przedsiębiorca. Współwłaściciel www.bodymanager.pl oraz www.a4bee.com. Od 15 lat związany z branżą IT – kiedyś jako programista i konsultant a od 8 lat jako architekt i mentor specjalizujący się w budowie zespołów oraz transformacjach organizacji. Promuje praktyki zwinne oraz stara się wcielać “mentalność startupową” do kultury korporacyjnej.

 

CESAR GARCIA (Service Delivery Account Management Leader/ Dyrektor Działu w IBM)

Experienced IT professional and leader, over 27 years in the IT-industry, with a proven, successful track record in setting up, transforming, and leading multinational and multicultural teams in Global IT companies.

Working since 2008 in global service management, with a keen understanding of ITIL-practices and a broad experience in outsourcing, well known to be an open-minded, inspirational leader, able to bring out the best of the teams and individuals he leads.

Strong technical background gained during the years by successfully implementing and maintaining IT infrastructures and network management systems (Novell, Microsoft, and Unix), cybersecurity solutions (policies, controls, anti-malware, firewall, content management, intrusion prevention, etc.), and disaster recovery projects, which has resulted in being recognised as an SME for resiliency and threat management solutions.

Key strengths: Leadership, IT Service Management, Service Delivery, Global Service Delivery, IT Consulting, IT Security Management, IT Service Continuity Management and People Management.

Rejestracja:

Rejestracja pod linkiem.

Let's Manage IT

Inicjatywa Let’s Manage IT została powołana do życia w 2014 roku. Jest ona odpowiedzią na Wasze potrzeby. To dzięki rozmowom z Wami uświadomiliśmy sobie, że szkolenia, egzaminy, certyfikaty, konsultacje dostępne na rynku są ważne, ale… to nie wszystko! Istotnym elementem podnoszenia kwalifikacji jest także wymiana wiedzy i doświadczeń, propagowanie dobrych praktyk, zachęcanie do ciągłego doskonalenia swoich kwalifikacji oraz umożliwianie współpracy między instytucjami i firmami. Postanowiliśmy więc stworzyć okoliczności, które to umożliwią oraz zmotywują i zainspirują do działania. Celem Let’s Manage IT jest budowanie, rozwijanie i wspieranie ogólnopolskiej społeczności menedżerów i liderów IT – społeczności wyjątkowych, inspirujących i otwartych ludzi, którym umożliwiamy dzielenie się doświadczeniami w oparciu o najnowsze trendy i w luźnej atmosferze. Łącząc przekazywanie merytorycznej wiedzy z umożliwianiem wymiany doświadczeń, wspieramy i motywujemy menedżerów i liderów IT na drodze rozwoju – nie tylko własnego i swoich zespołów, ale także organizacji, a co za tym idzie – całej branży IT w Polsce.